Naše služby

Ponúkame Vám komplexné služby v oblasti elektro. Vybavíme za Vás potrebné povolenia a projekty. 

Elektroinštalácie

Je Vaša elektroinštalácia zastaraná a nespĺňa súčasné normy ? Nezabudnite, už zajtra môže byť neskoro. Stará inštalácia je nebezpečná ! Kontaktujte nás a my prídeme na obhliadku objektu, kde preberieme Vašu predstavu o novej inštalácií a následne Vám vypracujeme cenovú ponuku do 3 dní.. Naše služby sú dodávané kompletne s výmenou rozvodov, dokumentáciou a revíznou správou.

Bleskozvody

Nie je v súčasnej dobe Váš objekt chránený proti úderu bleskom ? Asi si sami viete predstaviť, aké následky vie spôsobiť úder blesku do Vášho domu. Následky bývajú katastrofálne a pri tom stačí objekt zabezpečiť bleskozvodom, ktorý ochráni majetok a zdravie Vašej rodiny. Bleskozvod je možné realizovať aj bez predprípravy. Obhliadku Vášho objektu vieme zrealizovať aj dnes.

Revízie

Bývanie je pre každého z nás veľmi dôležitá vec v našom živote. Ako si ho správne ochrániť ? Poisťovňa Vám na túto otázku veľmi rýchlo odpovie : " poistkou na domácnosť ". Jedine čo Vám priamo nepovie je to, že pri poistnej udalosti, ako je napríklad vyhorenie domácnosti požadujú revíznu správu od elektroinštalácie. Bez revíznej správy Vám poisťovňa nebude plniť poistné plnenie.

Servis

Máte problém doma s elektroinštaláciou ? Nesvieti Vám svietidlo alebo nefunguje zásuvka ? Vyhadzuje Vám neustále istič ? Potrebujete vymeniť zásuvku, vypínač, svietidlo alebo spotrebič ? Ak ste sa našli v našich otázkach ste na správnom mieste. Neváhajte nás telefonicky kontaktovať. V rámci Bratislavy k Vám prídeme do 2 hodín. Naši elektrikári sú Vám k dispozícií 24/7 a 365 dní v roku.

Montáž spotrebičov

Každý z nás chce mať vo svojej domácnosti moderné spotrebiče a vybavenie. Poznáte to, kúpite si v " IKEA " svietidlo a novú elektrickú rúru, aké jednoduché. Tešíte sa z kúpy nových výrobkov, až kým neprídete domov. Poviete si : ako to len ja nainštalujem však to nejako zvládnem hnedý na hnedý alebo nie ? Ako sa hovorí, každý sa ma zaoberať tým čo naozaj vie. A my to vieme, preto Vám s radosťou nainštalujeme nový spotrebič u Vás doma.