Elektroinštalácia a ostatné služby

Ponúkame realizáciu a revízie elektroinštalácií pre rodinné domy, bytovky a priemyselné objekty.

Realizujeme komplexne nové elektroinštalácie do Vašej nehnuteľnosti. Dodávame elektroinštalácie na kľuč podľa požiadaviek zákazníka. Od dodania kabeláže až po koncové nainštalovanie spotrebičov.

Realizujeme revízie na všetky typy objektov od revízie elektroinštalácie, bleskozvodu, prípojky alebo revízie spotrebičov. Po vykonaní revízie konzultujeme výsledok s objednávateľom a všetko mu zrozumiteľne objasníme.

Ponúkame komplexné služby pri návrhu projektu elektroinštalácie, bleskozvodu alebo prípojky. Disponujeme vlastným projektantom. Vypracujeme projekt pre stavebné povolenie alebo pre samotnú realizáciu projektu. 

Odstránenie nedostatkov z Vašej revíznej správy. Po predložení revíznej správy si nedostatky prejdeme a navrhneme najvhodnejšie riešenie pre odstránenie na, ktoré následne vypracujeme cenovú ponuku. Po odstránení nedostatkov z revízie vystavíme doklad o odstránení nedostatkov.

Montáž elektrospotrebičov, svietidiel, zásuviek alebo iných elektrických komponentov nie je pre nás žiadny problém. Radi Vaším požiadavkám vyhovieme v plnej miere. Stačí nás kontaktovať a spoločne si prejsť Vaše požiadavky.

V rámci Bratislavského kraja sme tu pre Vás 24/7 pre neodkladné odstránenia havarijných stavov na elektroinštaláciách. Stačí nás kontaktovať a naši technici sú tu pre Vás. Kontakt na našich technikov 0940 555 343.


Orientačný cenník elektroinštalácie a ostatného TU

Referencie z realizácií elektroinštalácií TU